Set kauqash

Shitet nga: zana 28 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele ,jane te perdorura por te ruajtura jane mga materiali kadife ,te pershtatshme per shtepi zyre apo ndonje lokal .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim