Set kauqash

Shitet nga: zana 30 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele ,jane te perdorura por shume te ruajtura dhe jane funksionale .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim