Set kauqash

Shitet nga: zana 03 Pri 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele ,kto jane nje set i bukur i perdorur por i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim