Set kauqash

Shitet nga: zana 07 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy kauqa dhe fotelja jane te perdorura , por jane ne gjendje te mire jane te bukura dhe te pershtatshme per sallone ,zyre ,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim