Set kauqash

Shitet nga: zana 08 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele ne gjendje shuem te mire dhe shuem te bukura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim