Set kauqash

Shitet nga: zana 14 Pri 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele ,jane te perdorura por te ruajtura ,jane te bukura materiali eshte kadife .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim