Set kauqash

Shitet nga: zana 15 Pri 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa te perdorura por ne gjendje shuem te mire ,jane te bukrua dhe me material kadife.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim