Set kauqash

Shitet nga: zana 17 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy kauqa dhe nje fotele jane te perorura por ne gjendje te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim