Set kauqash

Shitet nga: zana 23 Pri 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe fotela ne gjendje shume te mire jane te bukura te pershtatshme per sallone kafeteri apo ndonje zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim