Set mobiljesh gjendja e mire

Shitet nga: Shpresa 24 Mar 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Tre 3 dhe nje fotele te gjitha shtrihet dhe kan qmim shume te volitshem pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim