Set mobiljeve

Shitet nga: Qerim 12 Dhj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy kauqa(shtrihen per fjetje, si dhe mund te ulen tre persona), plus nje fotele.Prodhime te Simpos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim