Set ulese me dy kauq treules ,nje dyules dhe dy ..

Shitet nga: Blerim 28 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet,dy treules,nje dy ules dhe dy fotele,jane ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim