Shank shtepiak

Shitet nga: Agron 17 Jan 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet shanku i rujtun me 3 karrige dhe nje mabjtese e pijeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim