Shes 3 2 1 dhe rregall druri

Shitet nga: xhevdet 03 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 3 2 1 shume te mira pak te perdoruna dhe rregall druri.Cmimi 3 2 1 eshte 250 dhe cmimi per rregall eshte 250.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim