Shes

Shitet nga: Suzana 13 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 3-2-1
3-shtrihet dhe 2-shi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim