Shes Dy kauqa per dhom pritje

Shitet nga: Azdren 12 Nën 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes dy kauqa per dhom pritje ne gjendje te rregullt shtrihen edhe per te fjetur shum komod dhe te pushueshem te bukur shum pak te perdorur dhe shes nje kauq fjetje ne gjendje te rregullt qimi i te treve sipas marveshjes por shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim