Shes Kauqat 2sh 3sh dhe 2 fotele

Shitet nga: Flamur 23 Tet 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat 2sh 3sh dhe 2 fotele jan gjysme lekur te pershtatshem, jan me 2 siferfaqe dmth lekur dhe material
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim