Shes Kauqin dhe fotelen qe hapet

Shitet nga: Kauqa Mobilje 08 Nën 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin dhe fotelin qe hapet , ne gjendje te rregullte, kauqi hapet gjithashtu dhe foteljakauqa,fotelja,mobilje,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim