Shes Mobile Garnitur 3-2-1

Shitet nga: Hysen 08 Gsh 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet jan Italiane antillop origjinal
Jan te blera para 2 vjete por veq 3 muj te perdorura
Jan te blera ne Q.M.I dhe i kam pagu 2600€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim