Shes Mobile

Shitet nga: Pa Emer 22 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Mobile, Nje Komod me cmim 100 euro, Regall me cmim 170 euro dhe tavolin 50 Euro, Te gjitha keto jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim