Shes Mobilet

Shitet nga: Agim 14 Tet 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet dy 3 nje 2 si dhe fotele.Shume te bukura mund te flesh lirisht ne 3 sepse qe te dy shtrihen dhe jane me qmim shume te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim