Shes Mobilje

Shitet nga: Bujar 07 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
3 ules ,2 ules , 1 ules , tavoline per dhome dite, komode per tv dhe lluster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim