Shes Mobiljet.

Shitet nga: Gezim 06 Tet 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet jane me material te lekures dhe ne gjendje te mire, afro 2vite te perdorura, eshte edhe 2ulsi tjeter extra i paperdorur. çmimi i blerjes ka qene 1600euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim