Shes garnituren per TV, tryes per kuzhine

Shitet nga: Bujari 25 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren per TV, tryes per kuzhine me 8 karrika dhe dy tavolina per sallon.. Per me shum na kontaktoni ne tel: +37744885587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim