Shes kauqat ne forme te shkronjes "L"

Shitet nga: Bernard 09 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin ne gjendje shum te mir i pa perdorur vetem i hapur nga kutia per tu montuar.Kauqi ka mundesi shtrirje ne menyr qe te shenderohet ne krevat per 2 persona si dhe ka arke apo hapesire e cila perdoret per deponimin e gjerave te ndryshme. Kauqi ka dimenzione 250x330 cm, shitet per shkak se nuk pershtatet me stilin e shtepise ku gjindet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim