Shes kauqin

Shitet nga: Qamile 07 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes urgjent kauqin ngjyr e kuqe i perdorur po ne gjendje te rregullt me mundesi shtrirje per gjum si dhe mbulesen e verdh te interesuarit te lajmrohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim