Shes komodë per Tv

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP Palma 12 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komodë per Tv , ne baze te dimenzioneve caktohet edhe cmimi, sipas porosise po ashtu caktohet edhe ngjyra, per me shume ejani dhe vizitonani gjindemi tek , rruga Bill Clinton perballe stacionit policor 4 ( ish NoviDomi) ne Prishtine, NTP Palma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim