Shes kompletin

Shitet nga: Endrit 15 Pri 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kompletin - Kendin L si dhe tavolinen dhe tepihun ne gjendje super te mire
Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim