Shes mobile salloni

Shitet nga: metin 30 Sht 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shume pak te perdorura.. 3shi hapet
pa tepih dhe pa tavoline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim