Shes mobilie (pak te perdorura)

Shitet nga: xxx 04 Pri 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilie te perdoura pak me cmim te volitshem si ne foto: per dhome te dites kuzhine dhe nje shtrat te fjetjes 200x160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim