Shes mobilije

Shitet nga: Adhurim 21 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet seti komplet se bashku me komode dhe tavoline. Mobilijet jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim