Shes mobilje dhe komod tvs siq shifen ne foto

Shitet nga: Xxx 13 Pri 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tre tresha dy qosha dy nisha 8 jastak tavolinat siq shifen ne foto dhe komoda e tvs siq shifen te gjitha ne foto. 044124924 Viber : +37744124924 049124924 Cmimi sipas marrveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim