Shes mobilje salloni

Shitet nga: Naim 10 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilje 3 2 dhe 1 nuk ka ndonje defekt qmimi shum i lir per me shum informata kontaktoni ne numrin 044-277-545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim