Shes mobilje të "SIMPOS"

Shitet nga: Bekim 10 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilje të "SIMPOS" : 2-treshe ,1-dysh dhe fotele për vetëm 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim