Shes mobiljet

Shitet nga: Behar 09 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet 3 2 dhe dy 1 te perdorura po ne gjendje te mire urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim