Shes mobiljet e dhomes se dites

Shitet nga: Debatik 01 Dhj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet e dhomes se dites ne gjendje shume te mire. Mund te shiten te vecanta apo se bashku.
Ne shitje jane dy divane Lesna, nje tavoline ushqimi JYSK me dimensione 160X 90cm, tavoline e kafes JYSK 70X120 cm dhe komoda per TV nga JYSK 120X49X51 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim