Shes mobiljet pak te perdorura

Shitet nga: Arben 16 Jan 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet ne gjendje shume te mire dhe jane shume pak te perdorura.
Jane blere te Hajdini Company 1100€.
Jane 2 tresha dhe 1 fotele.
Nr. Telefonit 044 178 017.
Mundeni edhe ne viber +37744178017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim