Shes mobiljet tavolinen e bukes komoden e Tv-së

Shitet nga: Bujar 28 Jan 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet tejet komode 3-3-1 si dhe dy tovolinat e vogla me një çmim shumë të volitëshum prej 570 €
Shes tavolinen e bukes pa korrika në gjendje shum të Çmimi 300€
Ndersa korrrkat çmimi për ccop 30€
Komoda per tv me kto dy anesoret -300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim