Shes mobiljet

Shitet nga: Rrahman Maçastena 29 Sht 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy tresha , dy fotele , tri tabure dhe tavolina .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim