Shes mobiljet

Shitet nga: Lirik 03 Jan 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet.
Jane ne gjendje shume te mire dhe jane shume te ruajtne.
Te perdorura shume pak.
Jane 2 tresha, 1 dysh dhe 1 fotele.
Mund te perdoren edhe per te fjetur sepse shtrehen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim