Shes mobiljet

Shitet nga: Qendresa 13 Shk 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jan lekur dhe nuk jan te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim