Shes rregall dhe 3 2 1

Shitet nga: xhevdet 03 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes rregall druri dhe 3 2 1 .Cmimi per rregall 250 dhe cmimi per 3 2 1 eshte 250.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim