Shes set te kauqave tre dy dhe fotele JYSK

Shitet nga: Zana 20 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes setin e kauqave tre dy dhe fotele te prodhuesit JYSK. Seti eshte i ruajtun pothuj i ri, jane te rehatshem dhe te dyt mund te perdoren edhe per fjetje pasi qe jastakat i hiqen dhe behet me i gjere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim