Shes tavolina

Shitet nga: Merita 17 Nën 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavoline dite, komode per tv dhe 6 karrika per tavoline buke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim