Shes tavoline dite dhe komode per tv

Shitet nga: Merita 19 Nën 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavoline dite dhe komode per tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim