Shes treshin me dy fotele qe shtrihen

Shitet nga: Mendim 05 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes nje kauq tresh dhe dy fotele qe shtrihen. Jane te rahatshme per fjetje. Cmimi 230 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim