Shite mobiliet

Shitet nga: Ena 15 Shk 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiliet per sallon 3+2+1+1. Komoda per TV dhe tavolina. Cmimi i panegociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim