Shiten mobilet

Shitet nga: Beta 18 Mar 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet e qendrimit ditor. Komplet perfshihen: uleset, tavolina dhe mbulesat e ulseve, te gjitha jane blere se bashku dmth jane komplet. Kualitet shume i lart i punuar nga druri i gdhendur me dore. Shiten per shkak te nderrimit te banimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim