Shiten

Shitet nga: Bajram 04 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet termoja 3.5 ne gjendje te regullt cmimi 250.00€ i diskutueshem.

Shitet garnitura e perdorur ne gjendje te mire treulesi, dyulesi dhe fotelja prodhim i simpos.cmimi 350.00€ i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim