Shiten 2 dhoma te fjetjes dhe 1 par mobile salloni

Shitet nga: Gentrit 29 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 2 dhoma te fjetjes per femije vajz dhe djal dhe komplet mobilet e sallonit shum pak te perdorura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim